SLOŽENÍ TĚLA 

Zařízení InBody 720, které používáme v naší laboratoři, umožňuje měřit bioelektrickou impedanci pomocí malého střídavého elektrického proudu a tím množství jednotlivých komponent těla. Americký časopis Journal of Clinical Nutrition prokázal, že tato metoda je neškodná a bezpečná pro lidské tělo a to i pro těhotné ženy.

InBody 720 rozděluje složení těla na 4 základní složky: voda, bílkoviny, minerály (= tělesná hmota bez tuku) a tělesný tuk. Díky tomu získáte základní informace o stavu vašeho těla.

Když si hlídáte vaši tělesnou hmotnost, spolu s jejím nárůstem či poklesem dochází ke změnám uvedených čtyř položek a jejich podílu na tělesné struktuře. I když se to zdá být důležité, hmotnost není jediným ukazatelem dobrého zdraví, protože nerozlišuje, kolik kilogramů tvoří hmota bez tuku a kolik tuková tkáň. Proto je vaše tělesné složení důležité, vyvážený podíl jednotlivých komponent těla je ukazatelem zdraví, nikoliv samotná hmotnost. To, co zaručuje krásné tělo, je vyvážený poměr hmoty bez tuku a tukové tkáně.

InBody 720 umí měřit tyto charakteristiky zvlášť pro každou končetinu a trup, obdržíte tedy informace o poměru jednotlivých složek, ale i dysbalancích vašeho těla (jak ukazuje protokol níže).

In Body.jpg

Partneři 

URGO_67_74.jpg Dvectis_59_74.jpg TopAloeVera_60_74.jpg BRNO JMKMSMT_bw_117_74.jpg CSTS_54_74.jpg DSE_55_74.jpg WDSF_65_74.jpg

Nadpis 

17. ročník BRNO OPEN DANCE FESTIVAL

W

WDSF World Ranking List Tournaments:
WDSF World Open - ST/LA
WDSF Open Mládež - ST/LA
WDSF Open Senioři I, II - ST/LA
WDSF Open Senioři III, IV- ST

DSE European Children Grand Prix:
Děti - ST/LA
Junioři I, II - ST/LA

Soutěž týmů Partners Cup


Copyright © 2019 Brno Open All Rights Reserved