Competition Listing - DSE European Children GP Jun.II Latin 

Start list | Competition report | Table of results | Ranking Report | Report of Final Round | Skating report

Officials
Master of Ceremony: -
Chairman: Igor Jagersky - Slovakia
Scrutineer(s): Leos Siegel - Czech Republic

Adjudicators
F: 
H: 
L: 
U: 
V: 
Z: 
AB: 
AC: 
AH: 
Cees Boutkan - Netherlands 
Hubert De Maesschalck - Belgium 
Ingrid Fussek - Austria 
Peter Ivanic - Slovakia 
Jiri Kopecny - Czech Republic 
Petar Milchev - Bulgaria 
Cheslovas Norvaisha - Lithuania 
Marina Pinzaru - Moldova 
Yulia Saykina - Russian Federation 

Competition Listing
Place No. Couple Country
1. 9 Josan, Cristian / Pripa, Ecaterina Moldova
2. 12 Kricheli, Roy / Riabushkina, Mariia Austria
3. 46 Porcesco-Gozun, Anton / Popinin, Paola Moldova
4. 32 Urban, Istvan / Urban, Lilla Hungary
5. 7 Gedgaudas, Justas / Rutkauskaite, Aine Lithuania
6. 31 Tuchkov, Arkhip / Marekova, Daniela Slovakia
7. 24 Prannychuk, Maksym / Kushnir, Anna Ukraine
8. 3 Cesnauskas, Saulenis / Cesnauskaite, Eiginte Lithuania
9. 37 Zima, Jakub / Bernatova, Natalie Czech republic
10. 36 Vokurka, Ondrej / Hrebickova, Eliska Czech republic
11. 8 Hartlein, Akos / Farkas, Greta Eva Hungary
12. 4 Felcman, Matyas / Bobkova, Barbora Czech republic
13. 33 Vengrynsky, Petr / Vondrejcova, Sara Czech republic
14. 30 Tomanek, Jonas / Ruzickova, Lucie Czech republic
15.- 16. 1 Burneikis, Kipras / Martinkeviciute, Barbora Lithuania
15.- 16. 41 Indro, Dominik / Ferjancova, Liana Slovakia
17. 23 Petras, Jan / Petrasova, Veronika Czech republic
18. 28 Sokol, Daniel / Muzna, Kristyna Czech republic
19. 17 Lukashchuk, Stanislav / Kozakevych, Milena Ukraine
20. 20 Mylek, Dominik / Bajgarova, Michaela Czech republic
21. 16 Los Chovanec, Oliver / Sachova, Tina Czech republic
22. 40 Golian, Ondrej / Vozarova, Tereza Slovakia
23.- 24. 6 Gadocha, Mateusz / Krol, Emilia Poland
23.- 24. 15 Lehoczki, Zsolt / Olah, Csillag Hungary
25. 39 Fried, Martin / Vanacova, Johana Czech republic
26. 26 Salahor, Viktor / Tychina, Vivian Ukraine
27. 34 Vild, Jan / Trejbalova, Eliska Czech republic
28. 2 Cadilek, Adam / Holikova, Vanesa Czech republic
29. 14 Kuntos, Vilem / Kabrtova, Vendula Czech republic
30. 19 Maschke, Martin / Pavlickova, Nikola Czech republic
31. 13 Kudlac, Matej / Gregrova, Kristina Czech republic
32.- 34. 10 Kocar, Dusan / Rudy, Sarlota Czech republic
32.- 34. 25 Routa, Ondrej / Vetrovska, Petra Czech republic
32.- 34. 27 Slepicka, Adam / Klapova, Jana Czech republic
35. 44 Ondrus, David / Ondrusova, Linda Czech republic
36.- 39. 22 Patocka, Richard / Trundova, Ludmila Czech republic
36.- 39. 42 Kolarik, Petr / Rumpikova, Amalie Czech republic
36.- 39. 43 Mihok, David / Ptackova, Julie Czech republic
36.- 39. 45 Pavlicek, Viktor / Vackova, Aneta Czech republic

Start list | Competition report | Table of results | Ranking Report | Report of Final Round | Skating report

Partners 

URGO_67_74.jpg Dvectis_59_74.jpg TopAloeVera_60_74.jpg BRNO JMK MSMT_bw_117_74.jpg CSTS_54_74.jpg DSE_55_74.jpg WDSF_65_74.jpg

Headline 

16th BRNO OPEN DANCE FESTIVAL

WDSF European Championship 10 Dance

WDSF World Ranking List Tournaments:
WDSF World Open - ST/LA
WDSF Open Youth - ST/LA
WDSF Open Senior I, II - ST/LA
WDSF Open Senior III, IV- ST

DSE European Children Grand Prix:
Juveniles - ST/LA
Junior I, II - ST/LA

Team Match Brno Partners Cup


Copyright © 2012 Brno Open All Rights Reserved